Маркетплейс твоєї Країни![]()
Модна укорочена куртка з екошкіри з високим коміром - темно-сірий цвет, M (є розміри)
В наявності
Код:003887322
Характеристики Модна укорочена куртка з екошкіри з високим коміром - темно-сірий цвет, M (є розміри)
| Виробник | |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Темно-сірий |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | M |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 50% поліуретан , 45% віскоза, 5% металеве волокно |
| Фасон | укорочений |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | Штучна шкіра |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Куртка |
| Довжина переду виробу, см | M - 42см; L - 42см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 74см; L - 74см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 52см; L - 54см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 47см; L - 47см |
Читати повністю
Сховати
Опис Модна укорочена куртка з екошкіри з високим коміром - темно-сірий цвет, M (є розміри)
Модна укорочена куртка з екошкіри — стильна акцентна модель, яка поєднує трендовий дизайн і практичність. Виріб виконаний з якісної екошкіри з приємною текстурою, що добре тримає форму та виглядає ефектно. Високий комір додає образу виразності й захищає від вітру, а укорочена довжина підкреслює сучасний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Модна укорочена куртка з екошкіри з високим коміром - темно-сірий цвет, M (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Модна укорочена куртка з екошкіри з високим коміром - темно-сірий цвет, M (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2600') ]] ₴