Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Екологічний стандарт | MPRII |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG) |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Контрастність динамічна | 20 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Вага без упаковки | 3.5 кг |
| Вага з упаковкою | 5.5 кг |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 10000 грн |
Характеристики Монітор 23.8" AOC Q24V4EA
Немає в наявності
Код:002023743
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами