Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Екологічний стандарт | TCO |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.4 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG) |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Контрастність динамічна | 50 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Висота видимої області | 335.664 мм |
| Крок між пікселами, мм | 0.2331 |
| Технології поліпшення зображення | SmartImage |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 4 x USB 3.2 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | так |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 10000 грн |
Характеристики Монітор 27" Philips 275B1/00
Немає в наявності
Код:003156819
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами