Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор 27" Philips 275E2FAE/00
Немає в наявності
Код:002023132
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор 27" Philips 275E2FAE/00
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Екологічний стандарт | TCO |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Геймерський |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Контрастність динамічна | Mega |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Ширина видимої області | 596.74 |
| Висота видимої області | 335.66 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2331 |
| Технології поліпшення зображення | SmartImage Game |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18.55 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 614 x 475 x 234 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Розміри без підставки | 614 x 354 x 38 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 3 Вт |
| Вага без упаковки | 5.23 кг |
| Вага з упаковкою | 7.59 кг |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 10000 грн |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор 27" Philips 275E2FAE/00
Безрамковий дисплей Ледь помітна рамка по 4 сторонам цього фактично безрамкового дисплея забезпечує мінімалістичний дизайн і ефект занурення при перегляді. Підвищіть свою продуктивність і легко фокусується на яскравих і деталізованих зображеннях. Широкий кут огляду дозволить не відволікатися на зовнішні чинники навіть при використанні багатоекранної конфігурації та режиму повороту екрана.
Технологія AMD FreeSyncTM для згладженого ігрового процесу Завдяки новому монітору Philips вам більше не потрібно вибирати між розривами зображення і затримкою кадрів під час ігрового процесу. Технологія AMD FreeSyncTM забезпечує плавний вивід зображення без перешкод практично при будь-якій частоті кадрів і швидкий відгук.
Малий час відгуку MRPT 1 мс для чітких зображень і плавного ігрового процесу MPRT (час відгуку рухомого зображення) - це зрозуміліший спосіб опису часу відгуку, який безпосередньо співвідноситься з тривалістю відображення ефекту розмиття перед тим, як зображення стають чіткими. Ігровий монітор Philips з MRPT 1 мс ефективно усуває розмиття зображення і забезпечує різку картинку для більш захоплюючого ігрового процесу. Кращий вибір для захоплюючих динамічних ігор.
Ігровий режим SmartImage спеціально для геймерів Новий ігровий дисплей Philips відрізняється зручним доступом до екранного меню з безліччю різних налаштувань спеціально для геймерів. Режим FPS (шутер від першої особи) покращує відображення темних сцен, дозволяючи краще бачити приховані в темряві предмети. Режим Racing (для гоночних симуляторів) збільшує час відгуку дисплея, підвищує передачу кольору та покращує зображення. Режим RTS (стратегія в реальному часі) має спеціальний режим SmartFrame, що дозволяє підсвічувати певні області та змінювати розмір і якість зображення. Можливість збереження користувацьких налаштувань для різних ігор гарантує чудовий результат.
Технологія для усунення мерехтіння зменшує навантаження на очі Через особливості системи управління яскравістю на екранах зі світлодіодним підсвічуванням зображення може мерехтіти, що призводить до втоми очей. Технологія Philips для усунення мерехтіння використовує інноваційний спосіб регулювання яскравості, забезпечуючи комфортніший перегляд.
Режим LowBlue для продуктивності та захисту очей Дослідження показали, що, як і УФ-промені, короткохвильове синє світло світлодіодних дисплеїв може негативно впливати на очі, у результаті чого з часом зір може погіршитися. Режим Philips LowBlue використовує інтелектуальну технологію для зменшення довжини хвилі шкідливого синього світла, що дозволяє підтримувати гарне самопочуття.
Управління кабелями дозволить створити затишне робоче місце без зайвих дротів "Зберігання кабелів" - це зручна система, що підтримує порядок на робочому місці, сприяючи правильному розміщенню кабелів і дротів, необхідних для роботи відеопристрою.
Кнопка переміщення по меню EasySelect для швидкого доступу до параметрів Завдяки зручно розташованій кнопці переміщення по меню EasySelect ви зможете швидко змінити налаштування монітора прямо в екранному меню.
Технологія IPS LED із широким кутом огляду для точної передачі кольорів і зображень В IPS-дисплеях використовується прогресивна технологія, що забезпечує широкий кут огляду 178/178 градусів для перегляду дисплея практично під будь-яким кутом, - навіть при повороті на 90 градусів! Порівняно зі стандартними TN-панелями IPS-дисплеї забезпечують значно вищу чіткість зображення і яскраві кольори, що робить їх ідеальним рішенням не лише для перегляду фотографій, фільмів і веб-сайтів, але також і для роботи в професійних додатках, де потрібна точна передача кольору і яскравості.
SmartContrast: для насичених відтінків чорного SmartContrast - технологія Philips, яка аналізує відображуваний контент і автоматично налаштовує кольори й інтенсивність підсвічування для динамічного поліпшення контрасту. Тим самим забезпечується оптимальний рівень контрастності та найкращу якість цифрового зображення, а також велика насиченість темних відтінків, що особливо важливо під час ігор. При виборі економічного режиму рівень контрастності регулюється, а підсвічування настроюється для оптимальної роботи зі стандартними офісними програмами та економії електроенергії.
Кристально чисте зображення завдяки Quad HD 2560 x 1440 пікселів Ці монітори Philips забезпечують кристально чисте зображення з роздільною здатністю Quad HD 2560 x 1440 або 2560 x 1080 пікселів. Дисплеї оснащені високопродуктивними панелями з високою щільністю пікселів і широкосмуговими портами під'єднання (серед яких DisplayPort, HDMI, Dual link DVI), завдяки чому зображення і графіка буквально оживають на очах. Дисплеї Philips забезпечать кристально чисте зображення усім і кожному: і вимогливим професіоналам, що працюють з програмами CAD-CAM, і фахівцям з 3D-графіки, і фінансистам, які мають справу з величезними таблицями.
Вбудовані стерео АС для відтворення мультимедіа Два високоякісні стереодинаміки вбудовані в дисплей. Залежно від моделі та дизайну пристрою динаміки може бути видно при розташуванні у фронтальній частині або не видно при розташуванні в нижній, верхній або задній частинах пристрою.
Відгуки та питання про - Монітор 27" Philips 275E2FAE/00
[[ getCurrentDecimal('13945') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('13945') ]] ₴