Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор 2E A2222B (2E-A2222B-01.UA)
Немає в наявності
Код:002148002
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор 2E A2222B (2E-A2222B-01.UA)
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.16 Вт |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| VESA | 75x75 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс |
| Яскравість | 220 кд/м2 |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Контрастність динамічна | 5 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Крок між пікселами, мм | 0.241 |
| Технології поліпшення зображення | HDR Mode |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Вага без упаковки | 2.6 |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 5000 грн |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор 2E A2222B (2E-A2222B-01.UA)
2E A2222B — невеликий монітор з хорошими характеристиками за привабливою ціною, який оснащений 21,5-дюймовою VA-матрицею з роздільною здатністю 1920×1080 і співвідношенням сторін 16:9. Широкі кути огляду 178°/178°, кут нахилу екрану 15°/5°. Ця модель має частоту оновлення 75 Гц, швидкість відгуку 5 мс, контрастність 3000:1 і яскравість 220 кд/м2. Функції включають Game plus, функцію HDR. З підключенням моніторів як до сучасних ПК, так і до старої техніки не виникне труднощів, оскільки пристрої оснащені інтерфейсами HDMI і D-Sub (VGA). Крім того, монітор можна прикріпити до стіни завдяки кріпленню VESA.
Відгуки та питання про - Монітор 2E A2222B (2E-A2222B-01.UA)
[[ getCurrentDecimal('3793') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3734') ]] ₴