Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Монітор 2E D3224B (2E-D3224B-01.UA)
Немає в наявності
Код:002625555
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор 2E D3224B (2E-D3224B-01.UA)
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 55 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без упаковки | 6.5 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 10000 грн |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор 2E D3224B (2E-D3224B-01.UA)
Модель 2E D3224B із діагоналлю 31,5′′ завдяки сучасному дизайну пасуватиме до будь-якого робочого простору. IPS-матриця має високу роздільну здатність 2560 х 1440 пікселів і співвідношення сторін 16:9, забезпечуючи якісне та чітке зображення з насиченими кольорами.
Відгуки та питання про - Монітор 2E D3224B (2E-D3224B-01.UA)
0.0
Всього відгуків:0
Монітор 2E D3224B (2E-D3224B-01.UA)
[[ getCurrentDecimal('9355') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('9323') ]] ₴