Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор 2E G2423B (2E-G2423B-01.UA)
Немає в наявності
Код:002148463
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор 2E G2423B (2E-G2423B-01.UA)
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Геймерський |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 1мс |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Споживана потужність в робочому режимі | 36 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB Type-C |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без упаковки | 2.75 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Вага з упаковкою | 4.2 кг |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 5000 грн |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор 2E G2423B (2E-G2423B-01.UA)
Монітор від 2E призначений для використання як в домашніх умовах, так і в офісі. Він отримав 23.8-дюймовий екран з IPS-матрицею та роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Монітор має тонку рамку, яка дозволяє при наявності декількох ідентичних виробів створити мультимоніторну конфігурацію. Така можливість дозволить глибше поринути у події динамічної гри або захопливого фільму. Також таку конфігурацію часто використовують для роботи з редагуванням фото чи відео.
З інтерфейсів наявні такі порти — HDMI, DisplayPort, а також USB. Саме за допомогою перших двох можна з'єднувати між собою монітори чи підключати їх до джерела відеосигналу.
Дизайн виробу сучасний та стильний, виконаний у чорному кольорі. Підставка отримала лаконічний дизайн. Вона забезпечить монітору надійну стійкість.
Відгуки та питання про - Монітор 2E G2423B (2E-G2423B-01.UA)
[[ getCurrentDecimal('5417') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('5399') ]] ₴