Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор 2E G2724B (2E-G2724B-01.UA)
Немає в наявності
Код:002623095
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор 2E G2724B (2E-G2724B-01.UA)
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Вага без упаковки | 4.35 кг |
| Час реакції матриці | 1мс |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | матове |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| VESA | 75x75 мм |
| Колір | чорний |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Споживана потужність в робочому режимі | 55 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort |
| Вбудовані колонки | немає |
| Також шукають | великі |
| Тип монітора | Для відеомонтажу |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Підсвічування | LED |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор 2E G2724B (2E-G2724B-01.UA)
Монітор 2E G2724B допоможе забути про всі обмеження та з головою поринути у світ віртуальних пригод. Модель має IPS-матрицю, роздільну здатність 2560 x 1440 пікселів, частоту оновлення 180 Гц і швидкість відгуку 1 мс. Це означає, що жодна деталь улюбленої гри не залишиться непоміченою, а рухи будуть миттєво відображатися на екрані. Контрастність 4000:1 додає глибини кольорам, а яскравість 250 кд/м2 забезпечує насиченість зображення.
Майстерність геймінгу починається з плавної гри. Модель G2724B підтримує технологію FreeSync, яка забезпечує синхронізацію кадрів і запобігає виникненню артефактів. Монітор оснащений портами DisplayPort і HDMI. Також передбачено можливість під'єднати навушники безпосередньо до монітора, у такий спосіб компенсуючи брак мультимедійних динаміків.
Цей монітор має кути нахилу екрана від -5 до +15°, а також можливість настінного встановлення за допомогою кріплення VESA 75 × 75.
Відгуки та питання про - Монітор 2E G2724B (2E-G2724B-01.UA)
[[ getCurrentDecimal('9606') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('9549') ]] ₴