Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Яскравість | |
| Екологічний стандарт | MPRII |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 32" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG) |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Ширина видимої області | 699 мм |
| Висота видимої області | 393 мм |
| Крок між пікселами, мм | 0.364 |
| Технології поліпшення зображення | SmartImage |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 41 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 709 x 523 x 281 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Розміри без підставки | 709 x 425 x 88 мм |
| Вага без упаковки | 7.1 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Вага з упаковкою | 10 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 10000 грн |
Характеристики Монітор 31.5" Philips 322E1C/00
В наявності
Код:002630520
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами