Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор 31.5" Philips 325E1C/00
В наявності
Код:002151785
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор 31.5" Philips 325E1C/00
| Виробник | |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Яскравість | |
| Екологічний стандарт | MPRII |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG) |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Ширина видимої області | 697 мм |
| Висота видимої області | 392 мм |
| Крок між пікселами, мм | 0.272 |
| Технології поліпшення зображення | SmartImage |
| Споживана потужність в робочому режимі | 47 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 709 x 523 x 281 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Розміри без підставки | 709 x 425 x 88 мм |
| Вага без упаковки | 7.34 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Вага з упаковкою | 10.25 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для фільмів |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор 31.5" Philips 325E1C/00
Дисплей з вигнутим корпусом для максимальних вражень Настільні монітори з вигнутим корпусом моментально заволодіють вашою увагою. Вигнутий корпус допомагає сконцентруватися, залучаючи користувача в процес.
Розширена колірна палітра для яскравості зображення Технологія розширеної кольорової палітри забезпечує ширший діапазон кольорів для чудової якості зображення. Технологія розширює колірну гаму та створює природніший зелений, яскраіший червоний і насиченіший синій колір. Нехай ваші медіадані, зображення і навіть робочі файли наситяться яскравими барвами.
Дисплей VA забезпечує чудову якість зображення і широкий кут перегляду Світлодіодний дисплей Philips VA оснащений передовою технологією багатозонного вертикального суміщення, яка забезпечує надвисокий коефіцієнт статичного контрасту, формуючи яскравішу, живу картинку. Завдяки такому дисплею можна легко працювати в стандартних офісних програмах, але особливо він ефективний для перегляду фотографій, веб-сторінок і фільмів, для ігор, а також для роботи з потужними графічними додатками. Технологія оптимізованої обробки пікселів розширює кут огляду до 178/178 градусів, і в результаті ви бачите чітке зображення.
Технологія AMD FreeSyncTM для згладженого ігрового процесу Завдяки новому монітора Philips вам більше не потрібно вибирати між розривами зображення і затримкою кадрів під час ігрового процесу. Технологія AMD FreeSyncTM забезпечує плавний вивід зображення без перешкод практично при будь-якій частоті кадрів і швидкий відгук.
SmartContrast: для насичених відтінків чорного SmartContrast - технологія Philips, яка аналізує відображуваний контент і автоматично налаштовує кольори й інтенсивність підсвічування для динамічного поліпшення контрасту. Тим самим забезпечується оптимальний рівень контрастності та найкраща якість цифрового зображення, а також велика насиченість темних відтінків, що особливо важливо під час ігор. При виборі економічного режиму рівень контрастності регулюється, а підсвічування настроюється для оптимальної роботи зі стандартними офісними програмами та економії електроенергії.
Ігровий режим SmartImage спеціально для геймерів Новий ігровий дисплей Philips відрізняється зручним доступом до екранного меню з безліччю різних налаштувань спеціально для геймерів. Режим FPS (шутер від першої особи) покращує відображення темних сцен, дозволяючи краще бачити приховані в темряві предмети. Режим Racing (для гоночних симуляторів) збільшує час відгуку дисплея, підвищує передачу кольору та покращує зображення. Режим RTS (стратегія в реальному часі) має спеціальний режим SmartFrame, що дозволяє підсвічувати певні області та змінювати розмір і якість зображення. Можливість збереження двох користувацьких налаштувань для різних ігор гарантує чудовий результат.
Відгуки та питання про - Монітор 31.5" Philips 325E1C/00
[[ getCurrentDecimal('13192') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('12951') ]] ₴