Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Вага з упаковкою | 11.2 кг |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Час реакції матриці | 5мс |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Роздільна здатність | 3840 x 2160 |
| Покриття | матове |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Споживана потужність в робочому режимі | 32 Вт |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
| Вага без упаковки | 8.6 кг |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| VESA | 100x100 мм |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Колір | сріблястий |
| Особливості | USB-концентратор |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone |
| Крок між пікселами, мм | 0.155 |
| Також шукають | великі |
| Підсвічування | LED |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Висота видимої області | 335.6 мм |
| Тип монітора | Для фотографа/дизайнера |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
Характеристики Монітор ASUS ProArt PA279CV
В наявності
Код:003156204
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами