Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор ASUS TUF Gaming VG249QM1A
Немає в наявності
Код:003201413
Характеристики Монітор ASUS TUF Gaming VG249QM1A
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Размеры без подставки | 541 x 324.8x 60 мм |
| Страна производства | Китай |
| Гарантия, мес | 36 |
| Цвет | черный |
| Особенности | гнездо для замка Kensington |
| Подсветка | LED |
| Тип монитора | Безрамочный; Широкоформатный; Геймерский |
| Диагональ дисплея | 23.8" |
| Разрешение | 1920 x 1080 |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Покрытие | матовое |
| Время отклика матрицы | 1мс (GtG) |
| Контрастность статическая | 1000:1 |
| Углы обзора (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальное количество цветов | 16.7 млн |
| Шаг между пикселами, мм | 0.2745 |
| Потребляемая мощность в рабочем режиме | 18 Вт |
| Интерфейсы и подключения | 2 х HDMI; 1 x Нeadphone; 1 х DisplayPort |
| Регулировка положения | регулировка наклона |
| VESA | 100x100 мм |
| Встроенные колонки | 2 х 2 Вт |
| Частота обновления экрана | 270 Гц |
| Контрастность динамическая | 10 000 000:1 |
| Технологии улучшения изображения | Low Blue Light; Extreme Low Motion Blur; Trace Free Technology; GameFast Input technology; GamePlus; GameVisual; Flicker-Free; Color Temperature Selection; QuickFit |
| Регулировка наклона | -5° ~ +21° |
| Размеры с подставкой | 541 x 392 x 178.6 мм |
| Вес без упаковки | 4.2 кг |
| Ширина видимой области | 527.04 мм |
| Высота видимой области | 296.46 мм |
| Вес с упаковкой | 5.9 кг |
| Технологии синхронизации | NVIDIA G-SYNC; AMD FreeSync Premium |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор ASUS TUF Gaming VG249QM1A
Ігровий монітор TUF Gaming VG249QM1A – 23,8-дюймовий FHD (1920x1080), швидкий IPS, розгін 270 Гц (вище 144 Гц, 240 Гц), надзвичайно низьке розмиття при русі, 1 мс (GTG), 99% sRGB, FreeSync Premium, сумісні з G-Sync
- 23,8-дюймовий ігровий монітор FHD (1920x1080), швидкий IPS із надшвидкою частотою оновлення 270 Гц (OC), створений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу.
- Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB TM) забезпечує час відгуку 1 мс (GTG), усуваючи ореоли для чіткого зображення в іграх.
- Сумісність із FreeSync Premium і G-Sync забезпечує безперебійну гру без розривів завдяки включенню VRR (змінна частота оновлення) за замовчуванням.
- Підтримує Adaptive-Sync з відеокартами NVIDIA GeForce* і FreesyncTM Premium з відеокартами AMD. *Сумісність із відеокартами серії NVIDIA GeForce GTX 10, GTX 16, RTX 20 і новішими відеокартами.
Частота оновлення 270 Гц і час відгуку 1 мс (GTG)
Рідкокристалічні елементи в дисплеї ASUS Fast IPS перемикаються до 4 разів швидше, ніж звичайні панелі IPS для більш швидкої реакції, дозволяючи вам насолоджуватися найновішими швидкими іграми у всій їх красі з суперплавним зображенням без затримок, навіть при найвищих налаштуваннях дисплея. .
Адаптивна синхронізація
ІЗ сумісністю з NVIDIA G-SYNC і технологією AMD FreeSync Premium для забезпечення надзвичайно плавного зображення без розривів із низькою затримкою.
Extreme Low Motion Blur (ELMB)
Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) забезпечує час відгуку GTG 1 мс для усунення змазування та розмиття під час руху. Завдяки цьому рухомі об’єкти виглядають ще чіткіше, тому геймплей стає більш плавним і чуйним.
Змінний овердрайв
Вбудована технологія ASUS Variable Overdrive дозволяє дисплею динамічно змінювати параметри овердрайву в міру коливань частоти кадрів, забезпечуючи оптимальні результати для будь-якої гри. Ви вибираєте, наскільки потужним ви хочете отримати загальний ефект, а потім дозволяєте монітору це робити.
Великі можливості підключення
Численні варіанти підключення, включаючи два HDMI 2.0 і DisplayPortTM 1.2, забезпечують широку сумісність із різними джерелами вхідного сигналу.