Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор ASUS TUF Gaming VG27AQML1A
Немає в наявності
Код:002131276
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор ASUS TUF Gaming VG27AQML1A
| Виробник | |
| Тип матриці | Fast IPS |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Покриття | матове |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Розміри без підставки | 614.9 х 366.5 х 54 мм |
| Вага без упаковки | 6.4 кг |
| Час реакції матриці | 1мс (GtG) |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| VESA | 100x100 мм |
| Ширина видимої області | 596.736 мм |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Підсвічування | LED |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Поворот монітора (Swivel) | -20° ~ +20° |
| Висота видимої області | 335.664 мм |
| Частота оновлення екрану | 260 Гц |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Вага з упаковкою | 8.8 кг |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Розміри з підставкою | 614.9 х 533.9 х 213.8 мм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип монітора | Геймерський |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | TFT |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор ASUS TUF Gaming VG27AQML1A
27-дюймовий ігровий QHD-монітор TUF Gaming VG27AQML1A з IPS-панеллю для швидкого розгону до 260 Гц в іграх. Технології ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) і AMD FreeSyncTM Premium, сумісна з G-SYNC, VESA AdaptiveSync забезпечують плавність зображення в іграх. Крім того, він відповідає стандартам DisplayHDRTM 400 і має 100% гаму sRGB для забезпечення виняткових кольорів і контрастності.
Частота оновлення 260 Гц (OC) і час відгуку 1 мс (MPRT)
Завдяки підвищенню частоти оновлення до 260 Гц зменшуються затримки та розмиття в русі, що дає вам перевагу в шутерах від першої особи, гонках, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх. Ця надвисока частота оновлення дає змогу грати на найвищих візуальних налаштуваннях і миттєво реагувати на те, що відбувається на екрані - так що ви зможете завдати першого удару.
Адаптивна синхронізація
AMD FreeSync Premium, сумісна з NVIDIA G-Sync та технологія VESA AdaptiveSync забезпечують надзвичайно плавне, без розривів, зображення з низькою затримкою.
Широкий динамічний діапазон
TUF Gaming VG27AQML1A використовує переваги технології HDR, щоб забезпечити більш яскраві кольори та вищий рівень контрастності порівняно з традиційними моніторами.
Синхронізація ELMB
Програмне забезпечення ELMB Sync*, яке дозволяє ELMB працювати одночасно з технологією адаптивної синхронізації для усунення ореолів і розривів для надзвичайно чіткого зображення в іграх з високою частотою кадрів.
*Ідеально підходить для динамічних ігор, найкраще працює на частоті понад 85 Гц.
Змінний овердрайв
Інтегрована технологія ASUS Variable Overdrive дозволяє дисплею динамічно змінювати налаштування підвищеної частоти при зміні частоти кадрів, забезпечуючи оптимальні результати в будь-якій грі. Ви обираєте, наскільки сильним ви хочете бачити загальний ефект, а далі монітор зробить усе, що потрібно.
Інтуїтивно зрозумілі елементи керування
Програмне забезпечення DisplayWidget Center оновило користувацький інтерфейс, щоб користувачі могли легко змінювати налаштування монітора за допомогою миші - тож немає потреби звертатися до екранного меню.
Shadow Boost
Технологія ASUS Shadow Boost висвітлює темні ділянки гри, не переекспонуючи яскраві ділянки, покращуючи загальний огляд, а також полегшуючи виявлення ворогів, захованих у темних ділянках карти.
GamePlus
Інтегрована гаряча клавіша GamePlus, ексклюзивна для ASUS, пропонує ігрові покращення, які допоможуть вам отримати більше задоволення від гри. Ця функція розроблена спільно з професійними геймерами, що дозволяє їм практикувати та вдосконалювати свої ігрові навички.
GameVisual
Технологія ASUS GameVisual має сім попередньо встановлених режимів відображення для оптимізації зображення для різних типів контенту. Ця унікальна функція легко доступна за допомогою гарячої клавіші або екранного меню налаштувань дисплея.
Технологія без мерехтіння
Технологія Flicker-Free зменшує мерехтіння, щоб мінімізувати навантаження на очі та підвищити комфорт під час тривалих ігрових сесій.
Низький рівень синього світла
Технологія ASUS Low Blue Light зменшує кількість потенційно шкідливого синього світла, що випромінюється дисплеєм. Доступні чотири різні налаштування фільтрів, які дозволяють контролювати рівень зменшення синього світла.
Широкі можливості підключення
Безліч варіантів підключення, включаючи два роз'єми HDMI 2.0, а також DisplayPortTM 1.4, забезпечують широку сумісність з різними джерелами вхідного сигналу.
Ергономічний дизайн
Завдяки ергономічній підставці з можливістю регулювання нахилу, повороту, обертання та висоти ви зможете легко знайти ідеальне положення для перегляду. Дисплей також сумісний зі стандартом VESA для настінного кріплення.
Відгуки та питання про - Монітор ASUS TUF Gaming VG27AQML1A
[[ getCurrentDecimal('23340') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('23340') ]] ₴