Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор ASUS VA279HG
Немає в наявності
Код:003202044
Характеристики Монітор ASUS VA279HG
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Страна производства | Китай |
| Гарантия, мес | 24 |
| Цвет | черный |
| Особенности | гнездо для замка Kensington |
| Подсветка | LED |
| Тип монитора | Безрамочный; Широкоформатный; Для дома и офиса |
| Диагональ дисплея | 27" |
| Разрешение | 1920 x 1080 |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Покрытие | матовое |
| Время отклика матрицы | 1мс (MPRT) |
| Контрастность статическая | 1500:1 |
| Углы обзора (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальное количество цветов | 16.7 млн |
| Шаг между пикселами, мм | 0.311 |
| Потребляемая мощность в рабочем режиме | 15 Вт |
| Интерфейсы и подключения | 1 х VGA; 1 х HDMI; 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Регулировка положения | регулировка наклона |
| VESA | 100x100 мм |
| Встроенные колонки | нет |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Технологии улучшения изображения | Flicker Free; Low Blue Light; Trace Free Technology; GamePlus; Color Temperature Selection; QuickFit; Eye Care Plus; 99% sRGB; ASUS Splendid |
| Регулировка наклона | -5° ~ 23° |
| Размеры с подставкой | 613.4 x 447 x 194.2 мм |
| Размеры без подставки | 613.4 x 362 x 49.8 мм |
| Вес без упаковки | 3.74 кг |
| Ширина видимой области | 597.88 мм |
| Высота видимой области | 336.312 мм |
| Вес с упаковкой | 6.18 кг |
| Технологии синхронизации | Adaptive-Sync; ASUS GamePlus |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор ASUS VA279HG
Плавність для роботи та ігор
Ігровий монітор ASUS VA279HG з технологією Eye Care оснащений 27-дюймовою IPS-панеллю з роздільною здатністю Full HD (1920 × 1080), що забезпечує широкі кути огляду 178° та яскраву якість зображення. Висока частота оновлення 120 Гц у поєднанні з технологією Adaptive-Sync і часом відгуку 1 мс (MPRT) усуває розриви кадру та ривки, гарантуючи максимально плавне зображення. Монітор також має сертифіковані технології TÜV Rheinland Flicker-Free та Low Blue Light для зручного перегляду без навантаження на очі.
Реалістичне зображення з широкими кутами огляду 178°
Безрамкова IPS-панель забезпечує кути огляду 178° як по вертикалі, так і по горизонталі, тож ви зможете насолоджуватись чітким та насиченим зображенням під будь-яким кутом.
Плавне зображення з частотою 120 Гц SmoothMotion
Завдяки високій частоті оновлення 120 Гц і технології Adaptive-Sync, монітор забезпечує плавне відображення без розривів. Він оновлює контент у 2 рази швидше, ніж традиційні 60 Гц, що робить анімацію у відео, іграх та повсякденних завданнях ще приємнішою для очей.
Зручність "Вільні руки"
Продуманий дизайн дозволяє зручно розміщувати телефон, візитки чи інші дрібні предмети, не захаращуючи робочий стіл — ідеальне рішення для впорядкованого простору.
Широкі можливості підключення
Інтерфейси HDMI та VGA дозволяють підключати одночасно ПК, ноутбук та інші пристрої. Також є наскрізний порт для навушників, що забезпечує ще більшу гнучкість у підключенні.
Фільтр синього світла ASUS
Для комфортного перегляду та захисту очей від потенційно шкідливого синього світла монітор оснащений інтуїтивно зрозумілими налаштуваннями з гнучким регулюванням через екранне меню.
Технологія ASUS Flicker-Free
Забудьте про втому очей і головні болі. Технологія Flicker-Free усуває мерехтіння екрана, зменшуючи навантаження на зір під час тривалого користування. Ідеально підходить для роботи, навчання або перегляду фільмів без відчуття втоми.