Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор ASUS VG27UQ1A
Немає в наявності
Код:003202163
Характеристики Монітор ASUS VG27UQ1A
| Виробник | |
| Тип матриці | Fast IPS |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Страна производства | Китай |
| Гарантия, мес | 36 |
| Цвет | черный |
| Особенности | гнездо для замка Kensington |
| Подсветка | LED |
| Тип монитора | Безрамочный; Широкоформатный; Для видеомонтажа; Геймерский |
| Диагональ дисплея | 27" |
| Разрешение | 3840 x 2160 |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Покрытие | матовое |
| Время отклика матрицы | 1мс (GtG) |
| Контрастность статическая | 1000:1 |
| Углы обзора (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальное количество цветов | 16.7 млн |
| Шаг между пикселами, мм | 0.155 |
| Потребляемая мощность в рабочем режиме | 32 Вт |
| Интерфейсы и подключения | 2 х HDMI; 1 x Нeadphone; 1 х DisplayPort |
| Регулировка положения | регулировка наклона |
| VESA | 100x100 мм |
| Встроенные колонки | 2 х 2 Вт |
| Частота обновления экрана | 160 Гц |
| Технологии улучшения изображения | Low Blue Light; GameFast Input technology; GamePlus; Flicker-Free; Shadow Boost; 95% DCI-P3; Game Visual |
| Регулировка наклона | -5° ~ +20° |
| Размеры с подставкой | 614.8 х 455 х 213.8 мм |
| Размеры без подставки | 614.8 х 366.5 х 57 мм |
| Вес без упаковки | 4.8 кг |
| Ширина видимой области | 596.736 мм |
| Высота видимой области | 335.664 мм |
| Вес с упаковкой | 6.6 кг |
| Технологии синхронизации | Adaptive-Sync; AMD FreeSync; NVIDIA G-SYNC |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор ASUS VG27UQ1A
27-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю 4K (3840 x 2160) і надвисокою частотою оновлення (160 Гц), призначений для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів.
Технологія мінімізації розмиття ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync), що може бути активована одночасно з адаптивною синхронізацією
NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium, та ексклюзивна технологія Variable Overdrive: висока якість зображення в динамічних ігрових сценах.
Пітримка технології HDR і широке колірне охоплення – 95% DCI-P3.
27-дюймовий ігровий монітор TUF Gaming VG27UQ1A оснащений панеллю Fast IPS із роздільною здатністю 4K UHD, частотою оновлення 160 Гц, підтримкою адаптивної синхронізації (NVIDIA G-SYNC Compatible). Комбінація технологій Display Stream Compression (DSC), ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) і AMD FreeSync Premium забезпечує неймовірну плавність відтворення ігрового зображення під час гри на ПК. А завдяки інтерфейсу HDMI 2.1 цей монітор здатний виводити відеосигнал формату 4K/120 Гц з ігрових консолей останнього покоління без колірної субдискретизації. Крім того, цей монітор відтворює 95% кольорів простору DCI-P3, що означає чудову якість кольорів і високу контрастність.
Частота оновлення 160 Гц, час відгуку 1 мс (GTG)
У цьому моніторі використовується швидка IPS-панель. Завдяки прискореному перемиканню рідких кристалів порівняно із звичайними IPS-панелями, її середній час відгуку, що вимірюється за методом GtG, становить лише 1 мілісекунду. Це сприяє мінімізації неприємних артефактів зображення в динамічних іграх.
Adaptive Sync
Щоб підвищити якість зображення в динамічних комп’ютерних іграх, монітор дозволяє активувати адаптивну синхронізацію. Він сумісний із технологіями AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible та VESA AdaptiveSync.
Розширений динамічний діапазон
TUF Gaming VG27UQ1A використовує переваги технології HDR, що забезпечує більш живі кольори та високий рівень контрастності порівняно з традиційними моніторами.
ELMB Sync
Технологія ELMB Sync* дозволяє одночасно використовувати функції зменшення розмиття при русі та адаптивної синхронізації, щоб усунути появу артефактів та розривів зображення.
Ідеально підходить для динамічних ігор і найкраще працює при частоті оновлення вище 85 Гц.
Variable Overdrive
Вбудована технологія ASUS Variable Overdrive дає змогу динамічно налаштовувати параметри Overdrive відповідно до зміни частоти кадрів, щоб оптимізувати зображення в будь-якій грі. Виберіть, наскільки сильний ефект ви бажаєте отримати, а потім дозвольте монітору це зробити.
Інтуїтивне керування
Програмне забезпечення DisplayWidget Center отримало новий інтерфейс, що дозволяє користувачам легко змінювати налаштування монітора за допомогою миші, тож немає необхідності відкривати екранне меню.