Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор ASUS ZenScreen MB166CR
В наявності
Код:003565084
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор ASUS ZenScreen MB166CR
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Контрастність статична | 800:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 262 тис. |
| Ширина видимої області | 344.16 мм |
| Висота видимої області | 193.59 мм |
| Крок між пікселами, мм | 0.179 |
| Технології поліпшення зображення | Trace Free Technology |
| Технології синхронізації | ASUS GamePlus |
| Споживана потужність в робочому режимі | 5.24 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB Type-C |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 360 x 225.6 x 11.8 мм |
| VESA | відсутній |
| Вага без упаковки | 0.78 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Вага з упаковкою | 1.7 кг |
| Особливості | гніздо для штатива 1/4" |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 10000 грн |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор ASUS ZenScreen MB166CR
Елегантний та портативний дизайн
ASUS ZenScreen ідеально підходить для життя в дорозі. Цей витончений портативний тонкий дисплей має малу вагу, тому він легко поміщається в будь-якій дорожній сумці і готовий до роботи в будь-який час і в будь-якому місці.
Один кабель - це все, що вам потрібно
ZenScreen MB166CR використовує одне з'єднання USB Type-C як для живлення, так і для передачі відео з вашого хост-пристрою. Це означає, що у вас менше кабелів для роботи, тому ви отримуєте більш обережне робоче місце.
Працюйте з комфортом
Отвор з різьбленням 1/4 дюйма в задній частині монітора дозволяє легко прикріпити ZenScreen MB166CR до звичайного штативу або настільного кріплення.
Ефективна робота в портретному та ландшафтному режимах
ЗА допомогою програмного забезпечення ASUS DisplayWidget ZenScreen MB166CR може автоматично визначати свою орієнтацію і перемикати дисплей між альбомним та портретним режимами при підключенні до ноутбука. Альбомний режим ідеально підходить для презентацій та електронних таблиць, а портретний режим забезпечує ідеальний перегляд таких об'єктів, як документи, книги чи веб-сайти.
Фільтр синього світла ASUS
Ексклюзивна технологія ASUS Ultra-Low Blue Light захищає вас від потенційно шкідливого синього світла. Він пропонує чотири налаштування фільтра, до яких легко отримати доступ через екранне меню за допомогою гарячої кнопки.
Технологія ASUS без мерехтіння
ZenScreen MB166CR оснащений технологією ASUS Flicker-free, сертифікованою TÜV Rheinland, для зменшення мерехтіння та забезпечення комфортного перегляду. Ця технологія допомагає мінімізувати зорову напругу та інші захворювання, зазвичай пов'язані з тривалим переглядом.
Відгуки та питання про - Монітор ASUS ZenScreen MB166CR
[[ getCurrentDecimal('10495') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('10435') ]] ₴