Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор ASUS ZenScreen MB16ACV
Немає в наявності
Код:003202844
Характеристики Монітор ASUS ZenScreen MB16ACV
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Страна производства | Китай |
| Гарантия, мес | 12 |
| Цвет | черный |
| Особенности | гнездо для штатива 1/4" |
| Подсветка | LED |
| Тип монитора | Портативный; Широкоформатный |
| Диагональ дисплея | 15.6" |
| Разрешение | 1920 x 1080 |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Покрытие | матовое |
| Время отклика матрицы | 5мс |
| Контрастность статическая | 800:1 |
| Углы обзора (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальное количество цветов | 262 тис. |
| Шаг между пикселами, мм | 0.179 |
| Потребляемая мощность в рабочем режиме | 6.6 Вт |
| Интерфейсы и подключения | 1 х USB Type-C |
| Регулировка положения | горизонтально (экраном вверх); регулировка наклона |
| VESA | отсутствует |
| Встроенные колонки | нет |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Технологии улучшения изображения | Low Blue Light; Trace Free Technology; GamePlus; Color Temperature Selection; QuickFit |
| Регулировка наклона | +15° ~ +35° |
| Размеры с подставкой | 360 x 225 x 10.5 мм |
| Вес без упаковки | 0.83 кг |
| Ширина видимой области | 344.16 мм |
| Высота видимой области | 193.59 мм |
| Вес с упаковкой | 2.7 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор ASUS ZenScreen MB16ACV
ASUS ZenScreenTM MB16ACV ідеально підходить для життя в дорозі. Цей витончений портативний дисплей важить лише 0,83 кг і має тонкий профіль 10,5 мм, тож він легко поміщається в будь-яку дорожню сумку та готовий працювати будь-коли та будь-де.
- 15,6-дюймовий портативний IPS-дисплей Full HD із антибліковим покриттям із ультратонким і тонким дизайном допомагає вам виконувати завдання ефективніше, коли ви в дорозі.
- Конструкція підставки легко підтримує монітор у портретному чи ландшафтному режимі.
- Має рішення з гібридним сигналом, яке підтримує живлення та передачу відео, а також забезпечує сумісність з будь-яким ноутбуком із портом USB Type-C або Type A.
- Монітори ASUS Eye Care оснащені сертифікованими TÜV Rheinland технологіями Flicker-free і Low Blue Light, які забезпечують комфортний перегляд.
- Запатентована довготривала антибактеріальна обробка пригнічує ріст бактерій і грибків на моніторі.
Один кабель – усе, що вам потрібно
ZenScreen MB16ACV використовує інноваційне гібридне з’єднання USB-C, яке обробляє як живлення, так і відеосигнали. Його реверсивна конструкція USB-C із будь-якою стороною вгору забезпечує швидке підключення до сумісних пристроїв, а також є драйвер, який підтримує роз’єми USB Type-A.
Працюйте з комфортом
Розкладна підставка підтримує монітор на будь-якій плоскій поверхні, що дозволяє легко регулювати нахил для забезпечення зручних кутів огляду та робочого положення.
1⁄4”-різьбовий отвір на задній панелі монітора дозволяє легко прикріпити ZenScreen MB16ACV до звичайного штатива або настільного кріплення.
Ефективно працюйте в портретному та альбомному режимах
Завдяки програмному забезпеченню ASUS DisplayWidget ZenScreen MB16ACV може автоматично визначати свою орієнтацію та перемикати дисплей між альбомним і портретним режимами під час підключення до ноутбука. Альбомний режим ідеально підходить для презентацій і електронних таблиць, тоді як портретний режим дає ідеальний вигляд документів, книг або веб-сайтів.
Вбудована антибактеріальна обробка для вашої безпеки
Запатентована антибактеріальна обробка іонним сріблом, вбудована в рамки та задню панель ZenScreen MB16ACV, забезпечує тривалий захист, пригнічуючи до 99,9% бактеріального5 росту та адгезії, щоб підтримувати основні зони монітора чистими та гігієнічними. Це потенційно зменшує поширення шкідливих бактерій, тож ви можете почуватися в безпеці під час роботи в дорозі.
Розширте свій робочий простір
IPS-панель FHD (1920 x 1080) забезпечує приголомшливе зображення та кути огляду 178°, забезпечуючи чудові кольори та контрастність, навіть якщо дивитися на екран не по центру.
Фільтр синього світла ASUS
Ексклюзивна технологія ASUS Ultra-Low Blue Light захищає вас від потенційно шкідливого синього світла. Він пропонує чотири налаштування фільтра, до яких легко отримати доступ через екранне меню за допомогою гарячої клавіші.
Технологія ASUS Flicker-free
ZenScreen MB16ACV оснащено сертифікованою TÜV Rheinland технологією ASUS Flicker-free, яка зменшує мерехтіння та забезпечує комфортний перегляд. Ця технологія допомагає мінімізувати напругу очей та інші захворювання, які зазвичай пов’язані з тривалим переглядом.