Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор BenQ GW3290QT (9H.LLHLA.TBE)
В наявності
Код:002149148
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор BenQ GW3290QT (9H.LLHLA.TBE)
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Розміри без підставки | 714.6 x 428.7 x 62.6 мм |
| Колір | білий |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Поворот монітора (Swivel) | -20° ~ +20° |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | матове |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Вага без упаковки | 7.2 кг |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Розміри з підставкою | 714.6 x (488-597.7) x 251.5 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Регулювання за висотою, мм | 110 |
| VESA | 100x100 мм |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Також шукають | вертикальні |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB Type-C |
| Вага з упаковкою | 10.1 кг |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel) |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 152 Вт |
| Тип монітора | Для відеомонтажу |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор BenQ GW3290QT (9H.LLHLA.TBE)
2К QHD монітор BenQ GW3290QT з вбудованою док-станцією є відмінним варіантом домашнього чи офісного дисплея для виконання повсякденних задач. Елегантний білий корпус з ультратонкими з трьох сторін рамками зроблять його вдалим доповненням будь-якого сучасного інтер’єру.
IPS матриця забезпечує максимально реалістичне відображення кольорів та зображень з будь-якої точки кута огляду 178°. Підвищуйте свою продуктивність – підключайте одночасно декілька моніторів та розширяйте робочий простір.
Монітор BenQ GW3290QT - це відмінний інструмент для віддаленої роботи та дистанційного навчання. Він оснащений двома вбудованим динаміками із фільтрами шумів та мікрофоном із системою шумозаглушення. Програмне забезпечення EnSpire допоможе візуалізувати думки та пропозиції під час он-лайн трансляцій за допомогою зображень – робіть нотатки в реальному часі та зберігайте цікаві ідеї.
Спеціальні режими допоможуть адаптувати зображення відповідно до потреб користувачів. Процес читання електронних книг та документів стане ще приємнішим у змодельованому в чорно-білому макеті режимі ePaper. Режим M-Book відтворює максимально близькі до Mac кольори, а режим кодування забезпечує оптимізовану контрастність та насиченість кольорів в темному режимі – активувавши його, ви отримаєте кращу розбірливість тексту програмного коду. Для людей із зниженим сприйняттям кольорів у моніторі створений особливий режим із застосуванням червоних і зелених фільтрів.
У моніторі BenQ GW3290QT передбачені технології захисту зору, які запобігають перенапруженню очей при тривалій роботі. Low Blue Light понижує рівень синього світла, Flicker Free усуває шкідливе мерехтіння, а технологія Brightness Intelligence автоматично розпізнає інтенсивність вмісту на екрані та динамічно налаштовує його яскравість. Антиблікове покриття дозволяє чітко бачити зображення, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Ергономічний дизайн підставки монітора допоможе облаштувати комфортне робоче середовище - підбирайте найбільш зручні для вас висоту, кут нахилу, повороту екрана, обертайте його на 90°.
Підключення монітора BenQ GW3290QT здійснюється за допомогою роз’ємів HDMI і DisplayPort. Використовуйте роз’єм USB Type-C у режимі DP Alt Mode та підключайте монітор до сумісного ноутбука. Так ви зможете переглядати високоякісне відео на великому дисплеї, заряджаючи при цьому під’єднаний пристрій з потужністю до 65 Вт. У вашому розпорядженні також буде три додаткових порти USB Type-A.
Відгуки та питання про - Монітор BenQ GW3290QT (9H.LLHLA.TBE)
[[ getCurrentDecimal('27127') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('27004') ]] ₴