Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Немає в наявності
Код:002130115
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
| Виробник | DELL |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Час реакції матриці | 8мс/5мс (GtG) |
| Розміри без підставки | 531.8 × 343.7 × 50 мм |
| Крок між пікселами, мм | 0.27 |
| VESA | 100x100 мм |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| Покриття | матове |
| Діагональ дисплея | 24.1" |
| Підсвічування | LED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Розміри з підставкою | 531.8 × 511.2 × 181.8 мм |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 190 Вт |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Особливості | USB-концентратор |
| Також шукають | LCD |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Вбудовані колонки | немає |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Вага без упаковки | 5.33 кг |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Інтерфейси та підключення | 2 x DisplayPort |
| Тип монітора | Для програміста |
| Колір | сірий |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Підключіться до продуктивної роботи з DELL P2425E, це 24.1-дюймовий монітор-концентратор стандарту WUXGA (1920 x 1200), сертифікований TÜV за щадний режим роботи для зору, що забезпечує підвищений візуальний комфорт і подачу потужності до 90 Вт.
Постійність кольоруСтабільні, яскраві кольори за широких кутів огляду завдяки технології IPS.
Частота оновленняЧастота оновлення 100 Гц забезпечує менше мерехтіння, плавнішу прокрутку та плавніший рух.
Покращений ComfortView PlusЗнижує шкідливе випромінювання синього світла до 35%, забезпечуючи комфорт протягом усього дня без шкоди для кольору.
Яскраві кольориШироке колірне охоплення з можливістю відображення до 16,7 млн кольорів колірного простору sRGB 99%.
Підключення до продуктивної роботиПідключайте свої аксесуари за допомогою широкого спектра портів і підвищуйте ефективність за допомогою послідовного підключення.
Рішення з одним кабелемОдночасне передавання відео, даних і живлення потужністю до 90 Вт за допомогою USB-C.
Широкі можливості підключенняШирокий вибір портів для всіх ваших аксесуарів і роз'єм RJ45, що забезпечує стабільну передачу Ethernet.
Плавне розгортанняКеруйте мережею моніторів за допомогою автоматичних, комплексних і сумісних із декількома інструментами.
Інновації в дизайніЦей монітор був ретельно виготовлений з екологічно чистих матеріалів, на 85% складається з переробленого пластику з переробленого пластику та пластику замкнутого циклу ITE, 50% переробленої сталі, 100% переробленого алюмінію і не менше 20% переробленого скла.
Упаковка з низьким рівнем впливу на довкілляЦей монітор постачається зі зменшеною кількістю пластику та розміщений у коробці, виготовленій зі 100% відновлюваних матеріалів, придатних для вторинного перероблення. Dell переходить на амортизуюче рішення, повністю виготовлене з волокна, яке не завдає шкоди навколишньому середовищу.
Збереження енергіїВикористання режиму PowerNap в Dell Display Manager знижує енергоспоживання до 14,8 %.
Відгуки та питання про - Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
[[ getCurrentDecimal('14991') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('14940') ]] ₴