Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор GIGABYTE GS27QCA Gaming Monitor
Немає в наявності
Код:003155185
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор GIGABYTE GS27QCA Gaming Monitor
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Вага без упаковки | 4.53 кг |
| Покриття | матове |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Вбудовані колонки | немає |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Розміри з підставкою | 610.5 x 441 x 208 мм |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Крок між пікселами, мм | 0.2331 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Підсвічування | LED |
| Розміри без підставки | 610.5 x 362.5 x 78.3 мм |
| Висота видимої області | 335.664 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Ширина видимої області | 596.736 мм |
| Контрастність статична | 5000:1 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Тип монітора | Широкоформатний |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 122% |
| Також шукають | для фільмів |
| Вага з упаковкою | 7.1 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор GIGABYTE GS27QCA Gaming Monitor
Gigabyte GS27QC — ігровий вигнутий монітор, який отримав 27-дюймову VA-матрицю. Радіус кривизни 1500R створює ефект занурення та є набагато зручнішим для перегляду, ніж звичайний плоский монітор. Висока роздільна здатність та частота оновлення забезпечують детальне відображення картинки та плавний ігровий процес, без затримок та розривів.
Монітор має безліч корисних ігрових функцій, які допоможуть вам перемогти та отримати задоволення від гри:
- OSD Sidekick дозволяє налаштовувати параметри дисплея за допомогою клавіатури та миші;
- екранний таймер допоможе відстежувати ігровий час;
- функція прицілу дозволить покращити прицілювання та точність влучання;
- стабілізатор зменшить розмиття руху, тож ви матимете кращу якість зображення. Це допоможе відстежити напрямок руху кулі тощо;
- еквалайзер чорного поглиблює деталі темних сцен, не впливаючи на інші області, що дозволить вчасно виявити всіх ворогів.
Eyesafe 2.0 зменшує вплив синього світла, зберігаючи насиченість кольору, а відсутність мерехтіння знижує втому очей. Монітор оснащений підставкою, розробленою для регулювання нахилу в широкому діапазоні -5°~+20°. Зовнішній вигляд відображає простоту філософії дизайну ігрової серії GIGABYTE, а міцна підставка та матове покриття створені для функціонального та естетичного задоволення під час використання.
Відгуки та питання про - Монітор GIGABYTE GS27QCA Gaming Monitor
[[ getCurrentDecimal('11034') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('10933') ]] ₴