Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор HP P22H G5 (64W30AA)
В наявності
Код:002130221
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор HP P22H G5 (64W30AA)
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Споживана потужність в робочому режимі | 14 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Розміри з підставкою | 488.4 x 449.5 x 196.4 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Розміри без підставки | 488.4 x 294.3 x 51.2 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Вага без упаковки | 4.05 кг |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 10000 грн |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор HP P22H G5 (64W30AA)
Побачити і почути повну картину
HP P22h G5 FHD має низку переваг. Насолоджуйтесь бездоганним зображенням із чудовим оглядом і чистим звуком. Цей IPS-монітор має роздільну здатність FHD і частоту оновлення 75 Гц для чіткого зображення і плавного руху, а вбудовані подвійні динаміки забезпечують насичений і чіткий звук.
Сучасний дизайн
Звільніть свій стіл за допомогою монітора, призначеного для роботи в будь-якому просторі. Зосередьтеся на екрані завдяки гладкій тристоронній рамці з тонкими краями, акуратному прокладанню кабелів і основі підставки, зменшеній на 27 %. з регульованим нахилом і висотою для ідеального огляду.
Просте керування
Зробіть свій робочий простір максимально простим, щоб ви могли зосередитися на тому, що у вас виходить найкраще. Легко налаштуйте свій монітор, налаштувавши параметри за допомогою інтуїтивно зрозумілої екранної кнопки на джойстику, або керуйте настройками і оновленнями прямо з екрану за допомогою HP Display Center і HP Display Manager.
Відгуки та питання про - Монітор HP P22H G5 (64W30AA)
[[ getCurrentDecimal('7124') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('7092') ]] ₴