Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор iiyama GB2445HSU-B2
Немає в наявності
Код:003157390
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор iiyama GB2445HSU-B2
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| VESA | 100x100 мм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Поворотний екран (Pivot) | від 0 до 90° |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Ширина видимої області | 527 мм |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Вага з упаковкою | 5.9 кг |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel) |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Тип монітора | Для програміста |
| Покриття | матове |
| Колір | чорний |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Розміри з підставкою | 538.5 х 504 х 171 мм |
| Вага без упаковки | 4.4 кг |
| Висота видимої області | 296.5 мм |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Підсвічування | WLED |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.275 |
| Особливості | USB-концентратор |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор iiyama GB2445HSU-B2
Отримайте перевагу з GB2445HSU з технологією IPS Panel і часом відгуку MPRT 1 мс
Цей дисплей може похвалитися технологією IPS панелі, частотою оновлення 100 Гц і надшвидким часом відгуку MPRT 1 мс. Підніміть свої ігрові пригоди на новий рівень завдяки функції Black Tuner, що забезпечує кришталево чисту видимість навіть у темних сценах. Крім того, оснащений високою регульованою підставкою (15 см).
1 мс
Швидкий час відгуку є ключем до надплавної гри. Воно зменшує ореоли та розмитість, надаючи користувачеві багатий досвід для покращення продуктивності
100 Гц.
Частота оновлення 100 Гц означає підвищену плавність зображення. Це означає, що мерехтіння зменшується, і, отже, втома очей також менш помітна. Підвищена частота також означає плавніші переходи між контрастними кольорами, плавніші сцени руху як у фільмах, так і в іграх і навіть зменшене мерехтіння курсору миші.
IPS-панель
Ця IPS-панель, що охоплює 100% колірного діапазону sRGB, забезпечує виняткову точність кольору і ширші кути огляду, гарантуючи високу чіткість і яскравість сцен бою.
Black Tuner
Користувачі можуть регулювати яскравість та темні відтінки за допомогою Black Tuner, що забезпечує кращу видимість у затінених областях та допомагає раніше виявити супротивника.