Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор iiyama T2755MSC-B1
Немає в наявності
Код:003201403
Характеристики Монітор iiyama T2755MSC-B1
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | 360 cd/m² |
| Споживана потужність у режимі очікування | 1.5 Вт |
| Страна производства | Китай |
| Гарантия, мес | 36 |
| Цвет | черный |
| Особенности | USB-концентратор; гнездо для замка Kensington |
| Подсветка | WLED |
| Тип монитора | Безрамочный; Широкоформатный; Для дома и офиса; Сенсорный |
| Диагональ дисплея | 27" |
| Разрешение | 1920 x 1080 |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Покрытие | матовое |
| Время отклика матрицы | 5мс (GtG) |
| Контрастность статическая | 1000:1 |
| Углы обзора (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальное количество цветов | 16.7 млн |
| Шаг между пикселами, мм | 0.311 |
| Потребляемая мощность в рабочем режиме | 30 Вт |
| Интерфейсы и подключения | 1 х HDMI; 1 х 3.5мм Mini-Jack; 1 х DisplayPort; 2 x USB 3.2 |
| Регулировка положения | регулировка наклона |
| VESA | 100x100 мм |
| Встроенные колонки | 2 х 1 Вт |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Технологии улучшения изображения | Flicker Free; blue light |
| Регулировка наклона | +15° ~ +70° |
| Размеры с подставкой | 614 х 364.5 х 49 мм |
| Вес без упаковки | 5.8 кг |
| Ширина видимой области | 598 мм |
| Высота видимой области | 336 мм |
| Вес с упаковкой | 7.3 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор iiyama T2755MSC-B1
Монітор Iiyama ProLite T2755MSC-B1 з роздільною здатністю Full HD (1920x1080) і технологією IPS-панелі забезпечує виняткові кольори та широкі кути огляду. 10-точкова сенсорна технологія Optical Bonded Projective Capacitive (PCAP) забезпечує плавний і точний відгук на дотик і менше відбиття світла, крім того, дисплей захищений від вологості та можливої появи конденсату. Спеціальне нанопокриття забезпечує більш плавний дотик і менший опір при проведенні пальцем по екрану. Воно робить екран менш статичним і сприйнятливим до бруду, пилу та відбитків пальців. Гнучка підставка може розташовуватися під різними кутами, створюючи комфортні та ергономічні умови для користувача. Ідеальний вибір для широкого спектра застосувань.
Сенсорна технологія - ємнісний оптичний зв'язок
Технологія проекційно-ємнісного сенсорного введення з оптичним зв'язком (PCAP) дає змогу зменшити повітряний зазор між сенсорним шаром і дисплеєм, що робить відгук на дотик точнішим. Крім того, покращується якість зображення завдяки зменшенню віддзеркалень і відблисків. Крім того, дисплей захищений від пилу та можливого потрапляння вологи.
IPS Technology
IPS дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами і точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для додатків по роботі з кольором.
Покриття проти відбитків пальців
Це спеціальне нано-покриття забезпечує більш гладке ковзання і менший опір під час використання жестів свайпа. Це робить екран менш статичним, несприйнятливим до бруду, пилу, відбитків пальців і покращує чіткість вмісту, що відображається на екрані.
Стійкість до подряпин
Стійкість до подряпин має важливе значення для сенсорних рішень, що використовуються в громадських місцях і школах. Скляна накладка, що покриває весь екран, гарантує високу міцність сенсорної функції і, що ще більш важливо, сенсорна функція залишається без змін, навіть якщо скло дряпається.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете нікого турбувати? Приєднайте гарнітуру до аудіороз'єму та додайте гучності.