Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Монітор iiyama XU2292HSU-B6
В наявності
Код:002129913
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор iiyama XU2292HSU-B6
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Регулювання нахилу | -3.5° ~ +21.5° |
| Крок між пікселами, мм | 0.248 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 14 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
| Покриття | матове |
| Колір | чорний |
| Ширина видимої області | 476.1 мм |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Вага без упаковки | 3 кг |
| Підсвічування | WLED |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Розміри з підставкою | 489.5 x 384 x 199.5 мм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| VESA | 100x100 мм |
| Час реакції матриці | 0.4мс (MPRT) |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Вага з упаковкою | 4.5 кг |
| Висота видимої області | 267.8 мм |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | до 5000 грн |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор iiyama XU2292HSU-B6
ProLite XU2292HSU-B6
21.5-дюймова панель з технологією IPS і частотою оновлення 100 Гц
Стильний дизайн від краю до краю робить ProLite XU2292HSU ідеальним для багатомоніторних конфігурацій. Технологія IPS-панелі забезпечує точне та стабільне відтворення кольорів і широкі кути огляду. Частота оновлення 100 Гц разом із функцією FreeSync забезпечують плавність зображення. Високі показники контрастності та яскравості роблять монітор ідеальним для фотографування та веб-дизайну. Оснащений динаміками, 2-портовим концентратором USB 3.2, роз'ємом для навушників, роз'ємами HDMI і DisplayPort, а також функцією зменшення синього світла для зниження втоми очей, цей монітор забезпечує оптимальний комфорт для користувача. Це чудовий вибір як для багатомоніторних конфігурацій, так і для офісних програм.
Динаміки
Монітор оснащено високоякісними стереодинаміками.
Технологія FreeSync
Технологія AMD FreeSync усуває відставання в найскладніших анімаціях і гарантує плавне зображення незалежно від частоти кадрів.
Відгуки та питання про - Монітор iiyama XU2292HSU-B6
0.0
Всього відгуків:0