Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор Lenovo Legion R27qe (67C5GAC1UA)
Немає в наявності
Код:003202179
Характеристики Монітор Lenovo Legion R27qe (67C5GAC1UA)
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Страна производства | Китай |
| Гарантия, мес | 36 |
| Цвет | черный |
| Подсветка | WLED |
| Тип монитора | Безрамочный; Для программиста; Широкоформатный; Для видеомонтажа; Геймерский |
| Диагональ дисплея | 27" |
| Разрешение | 2560 x 1440 |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Покрытие | матовое |
| Время отклика матрицы | 4мс/1мс/0.5мс |
| Контрастность статическая | 1000:1 |
| Углы обзора (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальное количество цветов | 16.7 млн |
| Шаг между пикселами, мм | 0.2331 |
| Потребляемая мощность в рабочем режиме | макс. 46 Вт |
| Интерфейсы и подключения | 2 х HDMI; 1 х DisplayPort |
| Регулировка положения | поворот монитора (Swivel); поворотный экран (Pivot); регулировка наклона; регулировка по высоте |
| VESA | 100x100 мм |
| Встроенные колонки | нет |
| Частота обновления экрана | 180 Гц |
| Технологии улучшения изображения | Low Blue Light; Flicker-Free; 99% sRGB |
| Регулировка наклона | -5° ~ +22° |
| Размеры с подставкой | 613.2 x (385~505) x 258.8 мм |
| Вес без упаковки | 6.14 кг |
| Ширина видимой области | 596.7 мм |
| Высота видимой области | 335.7 мм |
| Вес с упаковкой | 8.16 кг |
| Технологии синхронизации | Adaptive-Sync; AMD FreeSync |
| Регулировка по высоте, мм | 120 |
| Поворот монитора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Поворотный экран (Pivot) | -90° ~ +90° |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор Lenovo Legion R27qe (67C5GAC1UA)
Legion R27qe чудовий вибір для сучасних ігор
Реалістичні ігрові враження гарантовані
• Монітор Legion R27qe переносить тебе у захопливий ігровий процес. Оціни час реагування 0.5 мс (з технологією MPRT1) і частоту оновлення 180 Гц.
• Технології Adaptive Sync і AMD FreeSyncTM 2 залишають у минулому розмиття чи затримки в іграх.
• Поринай в улюблені ігри з головою. Великий екран із матрицею IPS діагоналлю 27 дюймів забезпечить виняткові враження від гри.
Новий рівень візуальних ефектів
• Поринай у світ яскравих візуальних вражень завдяки відтворенню понад 1,07 мільярда кольорів та охопленню колірних просторів 95 % DCI-P3 та 120 % sRGB.
• Екран з роздільною здатністю 2560 × 1440 забезпечить якісне відтворення найдрібніших деталей в іграх.
• Монітор Legion R27qe має сертифікат HDR400, який гарантує захопливу реалістичність зображення, тіньових і світлових ефектів.
Приголомшливий ігровий процес
• Повнофункціональна підставка забезпечить легке регулювання положення монітора, щоб навіть тривалі ігрові сеанси проходили максимально комфортно.
• На моніторі Legion R27qe доступний вибір розніму підключення, у наявності один DisplayPort 1.4 та два порти HDMI 2.1.
• Технологія Natural Low Blue Light, підтверджена сертифікатом TÜV Low Blue Light (апаратне рішення), гарантує мінімальне напруження очей навіть під час багатогодинних ігрових сеансів.
1 Технологія MPRT зменшить розмитість зображення на моніторі та покращить час реагування.
За увімкненої опції MPRT технологія AMD FreeSync вимикається, отже, можливе легке мерехтіння.
2 Технологія AMD FreeSync працює лише з пристроями, що оснащено відеокартами AMD Radeon.