Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Геймерський |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 1мс (GtG) |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Крок між пікселами, мм | 0.2745 |
| Технології поліпшення зображення | Reader Mode |
| Технології синхронізації | NVIDIA G-SYNC |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Розміри з підставкою | 540.8 x 408.9 x 180.5 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Розміри без підставки | 540.8 x 323.8 x 42.8 мм |
| Вага без упаковки | 4 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 10000 грн |
Характеристики Монітор LG 24GS60F-B
В наявності
Код:003156514
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами