Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор LG 27MS550-B
Немає в наявності
Код:003156651
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор LG 27MS550-B
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Крок між пікселами, мм | 0.3114 |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Технології поліпшення зображення | Super Resolution+ |
| Споживана потужність в робочому режимі | 20 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Розміри з підставкою | 612 x 492 x 219.4 мм |
| Розміри без підставки | 612 x 362.5 x 56.2 мм |
| VESA | 75x75 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Вага без упаковки | 5.5 кг |
| Вага з упаковкою | 5.65 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 5000 грн |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор LG 27MS550-B
Справжні кольори під широкими кутами
Монітор LG з технологією IPS підкреслює продуктивність рідкокристалічних дисплеїв. Він забезпечує чітке відтворення кольорів і дозволяє користувачам переглядати екран під широким кутом у 178°.
Плавні візуальні ефекти. Безперебійний робочий процес
Частота 100 Гц забезпечує плавне завантаження кадрів у різних програмах. Крім того, ви зможете насолоджуватися реалістичним ігровим процесом з мінімальними затримками та розмиттям руху на екрані.
Режим читання
Режим читання регулює колірну температуру та яскравість, підтримуючи відповідний перегляд для читання на моніторі.
Захист від мерехтіння
Захист від мерехтіння зменшує невидиме мерехтіння на екрані, забезпечуючи комфортний перегляд.
Пориньте в ігри з чіткими зображеннями
Завдяки 5 мс, що знижують ефект залишкового сліду та забезпечують швидкий час відгуку, ви можете насолоджуватися більш захопливим ігровим процесом із покращеною продуктивністю.
Dynamic Action Sync
Зменшуючи затримку введення за допомогою Dynamic Action Sync, геймери можуть ловити критичні моменти в реальному часі та швидко реагувати.
Black Stabilizer
Стабілізатор чорного кольору допомагає гравцям виявляти снайперів, що ховаються в найтемніших куточках, і швидко реагувати на спалахи.
Компактне робоче місце
Наш монітор має вбудовані динаміки, що допомагають зекономити місце на робочому столі та забезпечують занурюючий звуковий досвід.
Просте та зручне рішення
Цей дисплей має тонку рамку з трьох сторін, що дозволяє створити відповідне робоче середовище завдяки зручному регулюванню нахилу.