Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Ширина видимої області | 476 мм |
| Висота видимої області | 267.78 мм |
| Крок між пікселами, мм | 0.24795 |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 107% |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Розміри з підставкою | 489.4 x 384.8 x 182.3 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без упаковки | 2.3 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Вага з упаковкою | 4.1 кг |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 5000 грн |
Характеристики Монітор MSI PRO MP225
Немає в наявності
Код:002629435
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами