Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Монітор ViewSonic VA2732-H
Немає в наявності
Код:002624194
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор ViewSonic VA2732-H
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Крок між пікселами, мм | 0.311 |
| Розміри з підставкою | 615 x 458 x 225 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA |
| Покриття | матове |
| Підсвічування | WLED |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Вбудовані колонки | немає |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 30 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Розміри без підставки | 615 x 364 x 46 мм |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Тип монітора | Широкоформатний |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Вага з упаковкою | 6 кг |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Контрастність динамічна | 50 000 000:1 |
| Колір | чорний |
| Вага без упаковки | 4.1 кг |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор ViewSonic VA2732-H
ViewSonic VA2732-h - це 27-дюймовий IPS-монітор Full HD з входами HDMI і VGA для офісу або будинку. Завдяки технології SuperClear® IPS і вирішенню Full HD зображення виходять чіткими і деталізованими при широких кутах огляду. Тристоронній безрамковий дизайн VA2732-h забезпечує безперешкодний перегляд. Цей монітор надає шість попередніх ViewMode, які забезпечують оптимальну роботу екрану в різних додатках. Технологія захисту зору Eye-Care і енергозберігаючий режим Eco допомагають знизити навантаження на очі при тривалому перегляді. Завдяки підтримці VESA-сумісного кріплення цей монітор легко встановити в будь-якому середовищі.
Відгуки та питання про - Монітор ViewSonic VA2732-H
0.0
Всього відгуків:0