Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Колір | чорний |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 21.45" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Споживана потужність в робочому режимі | 24 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA |
| Розміри з підставкою | 493 х 376 х 165 мм |
| VESA | 75x75 мм |
| Вага без упаковки | 2.2 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Також шукають | до 5000 грн |
Характеристики Монітор Xiaomi Monitor A22i (ELA5230EU)
Немає в наявності
Код:002129976
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами