Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 20 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 86.5 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Кількість компресорів | |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Кліматичний клас | |
| Температура в морозильній камері | - 16 С / - 24 С |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип відділень | висувні ящики |
| Загальний об'єм | 60 л |
| Час збереження температури без електроенергії | 15 годин |
| Система розморожування | статична |
| Корисний об'єм | 60 л |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колір | білий |
| Додатково | швидка заморозка |
| Особливості | статична заморозка |
| Кількість відділень | 3 |
| Добове споживання ел. енергії | 0.48 кВт |
| Також шукають | дешеві |
Характеристики Морозильна камера Ardesto URM-85M60
Немає в наявності
Код:002130586
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами