Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 27 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 84.5 мм |
| Ширина | 57.4 мм |
| Глибина | 55.3 мм |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Кількість компресорів | |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Кліматичний клас | |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Загальний об'єм | 93 л |
| Корисний об'єм | 83 л |
| Система розморожування | ручна |
| Кількість відділень | 3 |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип відділень | висувні ящики |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Добове споживання ел. енергії | 0.48 кВт |
| Час збереження температури без електроенергії | 15 годин |
| Особливості | інтегрована ручка |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | білий |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Морозильна камера Ardesto URM-85M90
Немає в наявності
Код:002149168
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами