Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 54 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 169.1 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 55.7 мм |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Кількість компресорів | |
| Потужність заморожування | 15 кг/добу |
| Кліматичний клас | |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Загальний об'єм | 186 л |
| Корисний об'єм | 186 л |
| Система розморожування | NoFrost |
| Кількість відділень | 5 |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип відділень | полиці |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Добове споживання ел. енергії | 0.54 кВт |
| Час збереження температури без електроенергії | 11 годин |
| Особливості | регульовані ніжки |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | білий |
Характеристики Морозильна камера Gorenje FN4172CW
Немає в наявності
Код:003570702
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами