Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 66 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 185 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 66.3 мм |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Кількість компресорів | |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Кліматичний клас | |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Загальний об'єм | 280 л |
| Корисний об'єм | 280 л |
| Система розморожування | NoFrost |
| Кількість відділень | 7 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип відділень | висувні ящики |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Добове споживання ел. енергії | 0.70 кВт |
| Час збереження температури без електроенергії | 15 годин |
| Додатково | швидка заморозка |
| Особливості | холодоагент R600a |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | білий |
Характеристики Морозильна камера Gorenje FN619EEW5
В наявності
Код:003157426
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами