Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 36 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 98.5 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Кількість компресорів | |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Кліматичний клас | |
| Кількість відділень | 1 |
| Холодоагент | R600a |
| Система розморожування | ручна |
| Загальний об'єм | 249 л |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Добове споживання ел. енергії | 0.67 кВт |
| Час збереження температури без електроенергії | 46 годин |
| Колір | білий |
| Особливості | інтегрована ручка |
| Додатково | швидка заморозка |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип відділень | корзини |
| Корисний об'єм | 249 л |
Характеристики Морозильна скриня Ardesto FRM-250MCH
Немає в наявності
Код:002630678
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами