Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 27 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 85.4 мм |
| Ширина | 62.5 мм |
| Глибина | 55.9 мм |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Кількість компресорів | |
| Потужність заморожування | 7 кг/добу |
| Кліматичний клас | |
| Тип компресора | звичайний |
| Загальний об'єм | 142 л |
| Корисний об'єм | 142 л |
| Система розморожування | ручна |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип відділень | полиці |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Добове споживання ел. енергії | 0.46 кВт |
| Час збереження температури без електроенергії | 16 годин |
| Особливості | Прихований конденсатор |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Колір | білий |
| Також шукають | маленькі |
Характеристики Морозильна скриня Gorenje FH14EAW
Немає в наявності
Код:002623021
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами