Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 37 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 111.5 мм |
| Ширина | 84.6 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Кількість компресорів | |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Кліматичний клас | |
| Тип компресора | звичайний |
| Загальний об'єм | 297 л |
| Корисний об'єм | 297 л |
| Система розморожування | статична |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип відділень | корзини |
| Клас енергоефективності | E |
| Добове споживання ел. енергії | 0.64 кВт |
| Час збереження температури без електроенергії | 40 годин |
| Додатково | швидка заморозка |
| Холодоагент | R600a |
| Особливості | швидка заморозка |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Колір | білий |
Характеристики Морозильна скриня Gorenje FH30EAW
Немає в наявності
Код:002625737
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами