Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 50 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 85.8 мм |
| Ширина | 142.9 мм |
| Глибина | 74.6 мм |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Кількість компресорів | |
| Потужність заморожування | 20 кг/добу |
| Кліматичний клас | |
| Корисний об'єм | 440 л |
| Клас енергоефективності | E |
| Загальний об'єм | 440 л |
| Холодоагент | R600a |
| Добове споживання ел. енергії | 0.756 кВт |
| Додатково | швидка заморозка |
| Також шукають | великі |
| Тип відділень | корзини |
| Колір | білий |
| Особливості | Світлодіодне освітлення морозильної камери |
| Час збереження температури без електроенергії | 40 годин |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Тип компресора | звичайний |
| Кількість відділень | 2 |
| Система розморожування | ручна |
Характеристики Морозильна скриня Gorenje FH43EAW
Немає в наявності
Код:003156710
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами