Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 38 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 109 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Кількість компресорів | |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Кліматичний клас | |
| Тип компресора | звичайний |
| Загальний об'єм | 300 л |
| Корисний об'єм | 290 л |
| Система розморожування | ручна |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип відділень | корзини |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Добове споживання ел. енергії | 0.69 кВт |
| Додатково | швидка заморозка |
| Особливості | швидка заморозка |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Колір | білий |
Характеристики Морозильна скриня Grunhelm GCFW-300
Немає в наявності
Код:002631066
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами