Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мотопомпа бензинова Vulkan SCWP100 для чистої води
| Виробник | VULKAN |
| Вага | 40 кг |
| Вага | 40 кг |
| Высота подачи | 25.0 |
| Производительность | 1333.3 |
| Питание | Бензин |
| Диаметр входного отверстия | 4" |
| Диаметр выходного отверстия | 4" |
| Гарантия | 12 месяцев от производителя |
| Бренд | Vulkan |
| Назначение | Для чистой воды |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Применение | Бытовые |
| Мощность, кВт | 5.5 |
| Страна производитель товара | Китай |
| Объем топливного бака, л | 6.5 |
Читати повністю
Сховати
Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCWP100 для чистої води
Мотопомпа Vulkan SCWP100 - потужне обладнання на бензиновому двигуні для перекачування чистої води. Дана модель підходить для перекачування великих обсягів рідини.
Призначення: часто застосовується для зрошення великих ділянок землі, поливу під час садово-городніх робіт, осушення колодязів і водойм, ремонтно-будівельних робіт тощо.
Особливості мотопомп Vulkan
- Поєднання високої якості і хорошої ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні і зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги мотопомпи Vulkan SCWP100
- Висока продуктивність мотопомпи (80 м. куб/год)
- Мобільність і компактність (580х430х530 мм)
- Міцна сталева рама
- Надійний ручний стартер
- Повітряна система охолодження
- Міцні патрубки, діаметром 100 мм
- Система газорозподілу OHV запобігає перегріванню механізму
- Може працювати з рідиною, що містить дрібні елементи, діаметром до 5 мм
Відгуки та питання про - Мотопомпа бензинова Vulkan SCWP100 для чистої води
0.0
Всього відгуків:0