Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мотопомпа бензинова Vulkan SCWPD50 для чистої води
| Виробник | VULKAN |
| Вага | 38 кг |
| Вага | 38 кг |
| Высота подачи | 28.0 |
| Производительность | 466.6 |
| Питание | Бензин |
| Диаметр входного отверстия | 2" |
| Диаметр выходного отверстия | 2" |
| Гарантия | 12 месяцев от производителя |
| Бренд | Vulkan |
| Назначение | Для чистой воды |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Применение | Бытовые |
| Мощность, кВт | 2.8 |
| Страна производитель товара | Китай |
| Объем топливного бака, л | 6.5 |
Читати повністю
Сховати
Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCWPD50 для чистої води
Мотопомпа Vulkan SCWPD50 - ефективна і проста в експлуатації дизельна мотопомпа для перекачування чистої води. За допомогою цієї моделі можна як зрошувати, так і викачувати воду на сільськогосподарських ділянках, відкачувати воду з басейнів і боротися з вогнем.
Призначення: комунальні, Городні, будівельні та садові роботи.
Особливості обладнання ТМ Вулкан
- Поєднання високої якості і хорошої ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні і зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги Vulkan SCWPD50
- Стабільна робота протягом тривалого часу
- Низький рівень шуму під час роботи
- Система амортизаторів знижує рівень шуму і пригнічує вібрацію
- Відносно компактні габарити і невелика вага
- Потужний дизельний двигун (3,75 к.с)
- Перекачування 28 м. куб. води на годину
Відгуки та питання про - Мотопомпа бензинова Vulkan SCWPD50 для чистої води
0.0
Всього відгуків:0