Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 570 г |
| Ширина | 298 мм |
| Довжина | 298 мм |
| Стан | |
| Цвет | Зелёный |
| Артикул | SW-00002362 |
| Покрываемая панелью площадь | 0,088 |
| Размер | 298*298*4,5мм |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Толщина | 4,5 |
Характеристики Мозаїка з декоративного скла 298х298х4,5мм Жовто-зелена SW-00002362
Немає в наявності
Код:003514976