Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | КОПОС |
| Колір | |
| Материал | ПВХ |
| Бренд | Копос |
| Мoдель | 0216E_FB |
| Назва товару | Муфта з'єднувальна |
| Особенности | t застосування -25+60°C |
| Назначение | для труби |
| Размер | d16мм |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | КОПОС |
| Колір | |
| Материал | ПВХ |
| Бренд | Копос |
| Мoдель | 0216E_FB |
| Назва товару | Муфта з'єднувальна |
| Особенности | t застосування -25+60°C |
| Назначение | для труби |
| Размер | d16мм |