Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 2.83 кг |
| Об`єм | 1.8 л |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Регулятор температури | так |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1100 Вт |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | немає |
| Автоменю | так |
| Кришка | відкидна |
| Автовідключення | так |
| Особливості | розморожування / розігрів |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.6 х 21.5 х 21.5 см |
| Колір | чорний |
Характеристики Мультипіч Russell Hobbs 26500-56
В наявності
Код:002624191
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами