Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мультипіч Tefal EY506810
Немає в наявності
Код:002627767
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультипіч Tefal EY506810
| Виробник | |
| Вага | 5.3 кг |
| Об`єм | 4.2 л |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1550 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Автоменю | так |
| Кришка | відкидна |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | таймер |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.1 х 32.4 х 27 см |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультипіч Tefal EY506810
Отримайте два прилади в одному!Мультипіч Tefal Easy Fry&Grill Window EY506810 та гриль для приготування з мінімальним використанням масла або без нього, а також бездоганне приготування на грилі.Насолоджуйтесь ідеальними результатами приготування завдяки оглядовому вікну, яке дозволяє стежити за приготуванням їжі.Контроль під час готуванняСлідкуйте за приготуванням їжі всередині, не відкриваючи чашу завдяки оглядовому вікну.2 в 1Мультипіч та гриль в одному приладі для універсального та здорового харчування.Технологія ГрильДля ідеального обсмажування будь-яких продуктів, з антипригарним покриттям та вбудованим дренажем.Технологія Extra CrispБезпечна технологія смаження, що забезпечує хрумкі золотисті результати з мінімальним вмістом олії або без неї, а також на 99 % менше доданого жиру* (700 г свіжої картоплі фрі, приготовленої з 8 мл олії в порівнянні з традиційним смаженням у фритюрі з 2 л)Точний сенсорний екран2 ручні функції та 8 автоматичних програм, включаючи картопля фрі, нагетси, смажену курку, піцу, м'ясо, рибу, овочі та десерт.Безкоштовний додатокНадихайтеся простими та смачними рецептами з додатком, які будуть радувати всю сім'ю день у день.Швидке приготуванняГотуйте вдвічі швидше, ніж у класичній духовці** (зовнішній тест на приготування проводився на 700 г замороженої картоплі фрі порівняно з конвекційною духовкою Moulinex/Tefal), споживаючи менше енергії.Ємність XLМісткість 4,5 л - ідеально підходить для великої родини до 6 осіб.15-річна ремонтопридатністьНедорога та швидка доставка з 6200 ремонтних центрів по всьому світу в рамках нашого прагнення захистити довкілля та скоротити кількість відходів.
Відгуки та питання про - Мультипіч Tefal EY506810
0.0
Всього відгуків:0