Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мультипіч Tefal EY801815
В наявності
Код:002628561
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультипіч Tefal EY801815
| Виробник | |
| Вага | 8.72 кг |
| Об`єм | 6.5 л |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1830 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 40 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Автоменю | так |
| Кришка | відкидна |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | технологія extra crisp |
| Габарити (ВхШхГ) | 36,2 х 43,2 х 30,3 см |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультипіч Tefal EY801815
Насолоджуйтесь приємним приготуванням їжі з Easy Fry & Grill XXL EY801815 від Tefal. Мультипіч поєднує в собі аерофритюрницю і гриль для приготування найсмачніших страв з хрусткою скоринкою, з використанням мінімальної кількості олії або зовсім без неї.Мультипіч поєднує в собі аерофрітюрницю та гриль 2-в-1-XXLБезмежні можливості в одному простому у використанні пристрої: одночасне приготування, 8 програм приготування та ємність XXL для великих компаній та смачних стравВитрачайте на приготування мінімум свого часуЗ Easy Fry & Grill XXL EY801815 можна готувати дві різні страви одночасно, що дозволить вам максимально економити часЛегкознімна перегородка FlexcookЛегкознімна перегородка Flexcook - дозволить вам перейти від приготування великих інгредієнтів в одній чаші до двох страв одночасно8 автоматичних програмЗ легкістю готуйте найрізноманітніші страви завдяки 8 автоматичним програмам (картопля фрі, нагетси, запечена курка, піца, м'ясо, риба, овочі, десерт)Технологія "Гриль"Спеціальна решітка для приготування на грилі, створена з литого алюмінію та забезпечує приготування ідеально прожареного ніжного, соковитого м'яса, овочів або інших стравТехнологія Extra Crisp для отримання хрусткої скоринкиТехнологія Extra Crisp оптимізує потоки повітря для отримання хрустких, золотистих страв зовні, м'яких і соковитих всередині з невеликим додаванням олії або без її використання - насолоджуйтесь найсмачнішими стравами з додаванням олії на 99% менше, ніж за звичайної смаженняЄмність XXLВеликий об'єм чаші (6.5 л) ідеально підходить для приготування смачних страв для сім'ї та друзів – до 8 осіб.
Відгуки та питання про - Мультипіч Tefal EY801815
0.0
Всього відгуків:0