Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мультипіч Tefal EY855D10
В наявності
Код:002627283
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультипіч Tefal EY855D10
| Виробник | |
| Вага | 5.7 кг |
| Об`єм | 7.5 л |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Кришка | відкидна |
| Автовідключення | так |
| Автоменю | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1700 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Особливості | риба |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.6 х 31.5 х 31 см |
| Колір | нержавіюча сталь з чорним |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультипіч Tefal EY855D10
Надзвичайно хрустка технологія
Смажте на повітрі хрусткі страви з додаванням жиру на 99% менше завдяки технології Extra Crisp.
8 автоматичних програм
8 автоматичних програм для застосування: картопля фрі, стейк, смажена курка, креветки, риба, піца, десерти, овочі.
Індивідуальні обіди або сімейні застілля
Завдяки асиметричним кошикам та інтелектуальному режиму синхронізації можливі гнучкі варіанти приготування з швидкими результатами.
Надшвидке нагрівання без додавання олії
Готуйте різноманітні страви швидше, ніж у звичайній духовці, заощаджуючи до 65% енергії
Цифрова сенсорна панель
Світлодіодний сенсорний екран / ручка керування з функцією старт/пауза
Регульована температура
Високоточний контроль температури від 80°C до 200°C обіцяє ідеальні результати щоразу. Таймер на 60 хвилин.