Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мультипіч Ufesa THUNDER 9L (72805543)
Немає в наявності
Код:002627865
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультипіч Ufesa THUNDER 9L (72805543)
| Виробник | |
| Вага | 7.5 кг |
| Об`єм | 9 л |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Колір | чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 45 х 38.4 х 35.7 см |
| Регулятор температури | так |
| Автовідключення | так |
| Діапазон температур | до 200 °С |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Потужність | 1700 Вт |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Автоменю | так |
| Управління | сенсорне |
| Особливості | розморожування / розігрів |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультипіч Ufesa THUNDER 9L (72805543)
Переваги аерогриля THUNDER:
- Дві чаші 4,5 л і 4,5 л дають можливість готувати дві страви, одночасно робить Thunder ідеальним вибором для великої родини.
- Технологія циркуляції повітря 360o з високою швидкістю забезпечує рівномірне приготування їжі з усіх боків, що дозволяє отримати хрумку скоринку та соковиті страви без використання великої кількості олії.
- 11 попередньо встановлених програм дозволяють легко приготувати різноманітні страви без необхідності настроювати час та температуру вручну.
- Контроль часу та температури дозволяє точно контролювати процес приготування, що особливо важливо для приготування складних страв.
- Антипригарне покриття робить аерогриль Thunder легким для очищення.
Відгуки та питання про - Мультипіч Ufesa THUNDER 9L (72805543)
0.0
Всього відгуків:0
Мультипіч Ufesa THUNDER 9L (72805543)
[[ getCurrentDecimal('7217') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5618') ]] ₴