Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 3.2 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 860 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | українська |
| Функції | підтримання температури |
| Особливості | функція "мій рецепт" |
| Керування | електронне |
| Кількість програм | 17 |
| Типи програм | тушкування |
| Ручні налаштування | час |
| Габарити | 310 х 290 х 290 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
Характеристики Мультиварка Ardesto MC-P17
В наявності
Код:002631379
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами