Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 2.4 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 860 Вт |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Тип внутрішнього покриття | керамічне |
| Функції | пароварка |
| Особливості | автопідігрів |
| Кількість програм | 43 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | тушкування |
| Також шукають | недорогі |
| Габарити | 260 х 300 х 280 мм |
| Колір | мідний |
Характеристики Мультиварка Ardesto MC-X45CH
Немає в наявності
Код:002149580
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами